Snímatelná rovnátka - MDDr. Radana Ambrožová - ortodoncie Mohelnice

Přejít na obsah
Snímatelná rovnátka


Snímatelná rovnátka se nejvíce používají v období smíšeného chrupu, nejvíce kolem 8 - 10 let. Jako snímatelná se označují proto, že je pacient dokáže sám nasadit a vyjmout z úst. Tento druh aparátů rovná zuby prostřednictvím šroubků a speciálně tvarovaných drátků. Pomocí snímatelných rovnátek je možno korigovat menší ortodontické vady. Je možné je též využít jako takzvané retenční aparáty, kdy se používají pro udržení zubů v požadované poloze, což se aplikuje především po skončení léčby fixními rovnátky.
Pacienti si v naší ordinaci mohou vybrat barvu rovnátka a obrázek, který bude na rovnátku umístěn. Navíc si pacient vybírá i speciální krabičku na rovnátko, která bude rovnátko chránit před poškozením mimo ústa pacienta. Možnosti rozhodování ohledně vzhledu aparátu malého pacienta motivují k dobré spolupráci, která je základem úspěšné léčby.

Ordinační hodiny

Út 13:00 - 16:30
St 9:00 - 12:00
Čt 13:00 - 16:30

Telefon:
739 012 444

E-mail:
info@ambroz-dental.cz


Nádražní 35, 3.patro, Mohelnice, 78985 | info@ambroz-dental.cz | Facebook | www.ambroz-dental.cz | www.rovnatka-mohelnice.cz | www.hygiena-mohelnice.cz
Návrat na obsah